M3 Orange El Terminali

M3 Mobile markasının popüler el terminallerinden biri olan M3 orange el terminali, 806 Mhz işlemciye sahip hızlı el terminallerinden biridir. İsmini terminalin kasasında tuş takımı bölgesinde bulunan turuncu renklerden almıştır. Windows mobile 6.5 standart işletim sistemi ile çalışmakta olan M3 orange plus el terminali, 256 Mg ram ve 1 GB rom belleği ile standart olarak kullanıcısının hizmetine sunulmaktadır. Gerektiği takdirde Sd kart yardımı ile sahip olduğu hafıza yükseltilebilmektedir. Ürün el terminali olmasının yanı sıra aynı zamanda barkod okuyucu olarak da çalışabilmektedir. Barkod okuyucu özelliği lazer okuma teknolojisini kullanarak çalışmaktadır. Dilerseniz ürünü satın alırken karekod okuyucu opsiyonunu da ekletme olanağınız bulunmaktadır.  Barkod okuyucunun yanı sıra aynı zamanda terminalin 3 Megapiksel kamerası da bulunmaktadır. 3,5 inç renkli ekranı bulunan terminal bluetooth, 3g, wifi kablosuz bağlantı tipi ile sistem ile veri alış verişi yapmaktadır. Usb ve seri bağlantı tipleri de aynı zamanda bulunmaktadır. Dahili mikrofonu ve hoparlörü ve mikrofonlu kulaklık girişi bulunduğundan dolayı aynı zamanda telefon olarak da bu ürünü kullanabilirsiniz.  324 gram ağırlığında olan M3 orange el terminali 78 milimetre uzunluğundadır. Normal bir cep telefonu boyutunda olduğundan dolayı yanınızda ya da cebinizde kolaylıkla taşıyabilirsiniz. 3300Ma  lityum pili bulunan ürün tek bir şarjı ile yaklaşık olarak 12 saat kesintisiz olarak kullanılabilmektedir.  Gerekli durumlarda M3 orange hard reset yaparak ürününüzde bulunan tüm verileri tek bir hamlede silebilir ve yeni bir kullanıcıya sıfırlayarak teslim edebilirsiniz. Ürün ile beraber m3 orange kullanım kılavuzu da gelmektedir.

Microsoft Office

Microsoft Office herkesin bildiği gibi ofis içinde elle yaptığınız yazı işleri bilgisayar üzerinde yapmamıza yarayan programları bünyesinde barındırır. Artık kâğıt kalem alıp makale, dilekçe, rapor gibi işleri elimizde yapmak yerine Office ailesinde bulunan Microsoft Word üzerinde yapabiliriz. Bu program sayesinde çeşitli yazı tipleri(Arial, Calibri,impact gibi),yazı büyüklüğünü ayarlama, yazı renklerini değiştirme, sayfa düzeni yapma, resim ekleme, grafik ekleme, tablo ekleme, sayfa numaralandırma, satır başlarında büyük harfle başlama,üst bilgi ekleme,alt bilgi ekleme gibi birçok özellikleri ile işinizi çok kolay hale getirmektedir.Yazı işleri dışında amatör düzeylerde afiş hazırlayabilirsiniz.Hazırladığınız yazılarınızı ve afişlerinizi yazıcıdan çıkarabilir ve çıkartırken kaç sayfa şeklinde çıkıçağı,sayfa büyüklüğü gibi özellikleride ayarlıyabilirsiniz.Bunun yanı sıra bilgisayara meraklı olan program yazılımına merakı olan arkadaşlar bu program ile çok kolay bir şekilde gündelik hayatta işinize yarayacak ufak tefek programlarlada yapabilirsiniz.

Günümüzdeki yazarların hemen hemen hepsi de bu programı kullanmaktadırlar. Microsoft Word kurulumu çok kolay olmakla beraber devamlı gelişen ve genişleyen bir programdır. Aynı zamanda bilgisayarınızda bulunan işletim sisteminize göre programın modelleri bulunmaktadır. Bu sayede bütün bilgisayarlarda rahatça kullanılabilirsiniz.

Tsc TTP 2410M

Endüstriyel barkod etiket yazıcıları arasında işaret iyilerinden olan TTP 2410M barkod yazıcısı hem ayrıntılı ömürlülüğü hem okunuşu sağlamış olduğu print hızıyla civar plana çıkan en iyi barkod yazıcı modeli olmuştur. Kompakt tasarımı ile yanında alüminyum gövdesi okunuşu metal yapısı ile kullanıcısına endüstriyel ortamlarda mesele çıkartmadan çok okunuşu şiddetli olan üretim çalışmalarında dahi sağladığı şiddetli kalitede ki baskı kalitesi ile işaret uygun etiket çözümlemesi yapan barkod yazıcılar arasında vaziyet almaktadır. Bünyesinde eklenmiş olarak barındığı faziletli şiddetle performansa sahip 2,0 USB bağlantı tipi bulunmaktadır. 600 metre gibi önemli tek uzunlukta abdestbozan kullanımına olanak tanıyan TTP 2410M barkod yazıcısı, sıklıkla değiştirilmesi gereken ribon yahut tenya değiştirmenin önüne geçerek kullanıcısına ustalık aksama veya bekletme durumunu ortadan kaldırtmış bununla beraberde zaman tasarrufu sağlayarak rantabilite okunuşu performansı en bol şekilde sağlamaktadır. 32 bit işlemcisi ile hızlı baskı yapabilmekte ve bunun yanı düzen sarıcı okunuşu kesici birim takılabilmektedir. 32 MB RAM ve 8 MB Flash ROM hafızasının yanında kullanıcısının isteğine bağlı olarak sahip olduğu kart yuvası girişi ile Flash ROM hafızası 4GB’a varan genişliğe derecesinde çıkartılabilmektedir. Kullanıcısına isteğe kapalı olarak 300 dpi veya 600 dpi gibi olabildiğince erdemli çözünürlük imkânı vermekte okunuşu bununla beraber maksimum 304,8 mm / sn baskı hızına ulaşabilmektedir. 4,064 mm’ye varabilecek maksimum bir kez print uzunluğunu da kullanıcısına tanımaktadır.